Търсене на постове: #мисли

Мирослав Петров
miro91
тва цената на истината е много измислено. как тоя детектор познава дали лъже или не. да не би по гласа и или това колко се забавя. мега измислица.
Виктор
human
@randex мисли го, мисли го, като се паднем в група с Испания и някоя друга силна държава, която просто се е представила зле и е паднала в по-задна урна :D
Niks
@human както и да е. в този мач.. няма никой вина.. да бяха мислили по-рано... като правеха нелепи X-oве. :)
Какво мислиш?
1252508969286324.jpg kakvomislish
Какво мислиш за телефоните Nokia?
http://kakvomislish.com/za-telefonite-nokia.htm
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov То няя го купувам само аз , с един фр .. Мислихме да съберем и да си ги наредим в шкавчето.. Ама тряя питаме за шкавчето :D
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov Ти така си мислиш , дигах преди контузията,сега отново мога ама ме е страх без колан :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Човек би си помислил, че 500GB са много ...
Какво мислиш?
1252496068323762.jpg kakvomislish
Какво мислиш за филма District 9?
http://kakvomislish.com/za-filma-district-9.htm
vratovrazka.bg
vratovrazka
Празни мисли на един празен човек за края на света :)
http://is.gd/34oRz
Our
Ourz
@Millita Ааа.. хаха .. записвай си мислите докато говориш и наближи 1 час xD :D
Какво мислиш?
kakvomislish
"Стандарта на живот в България е много нисък, голяма част от хората живеят на ръба" от Какво мислиш за стандарта на живот в България?
http://kakvomislish.com/za-standarta-na-jivot-v-bulgaria.htm
Какво мислиш?
kakvomislish
Какво мислиш за това да има затвор за пияните шофьори?
http://kakvomislish.com/za-tova-da-ima-zatvor-za-piqnite-shofiori.htm
Стефан Митев
Rx-Ende
@n3mo Обмислил съм го и повече ми допада MacOS-a на iPhone :) А и е по-лъскаво :D
Какво мислиш?
1252417352679509.gif kakvomislish
Коментар от barzev по Какво мислиш за TechJump? "Не го бях чувал до сега. Но сега като го разгледах видях, че има доста добри и интересни новини. Но ме дра.."
http://kakvomislish.com/za-techjump.htm
Какво мислиш?
1252417303424449.jpg kakvomislish
Въпрос изпратен от потребител: Какво мислиш за красивите жени и дали те объркват мъжкия мозък?
http://kakvomislish.com/za-krasivite-jeni-i-dali-te-oburkva....htm
Страница: 194 195 196 197 198

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата