miro91
тва цената на истината е много измислено. как тоя детектор познава дали лъже или не. да не би по гласа и или това колко се забавя. мега измислица.
antubis
Човек би си помислил, че 500GB са много ...
kakvomislish
"Стандарта на живот в България е много нисък, голяма част от хората живеят на ръба" от Какво мислиш за стандарта на живот в България?
http://kakvomislish.com/za-standarta-na-jivot-v-bulgaria.htm
kakvomislish
Коментар от barzev по Какво мислиш за TechJump? "Не го бях чувал до сега. Но сега като го разгледах видях, че има доста добри и интересни новини. Но ме дра.."
http://kakvomislish.com/za-techjump.htm
kakvomislish
Въпрос изпратен от потребител: Какво мислиш за красивите жени и дали те объркват мъжкия мозък?
http://kakvomislish.com/za-krasivite-jeni-i-dali-te-oburkva....htm