Търсене на постове: #мисли

Какво мислиш?
kakvomislish
Изпратиха ни и още един: Какво мислиш за развитието на електронните спортове у нас, имат ли нужда от подпомагане?
http://kakvomislish.com/za-razvitieto-na-elektronnite-sportove-unas.htm
Какво мислиш?
kakvomislish
Изпратиха ни въпрос: Какво мислиш за нашия национален отбор по волейбол, след като натупаха сърбите и италианците?
http://kakvomislish.com/za-nashiq-nacionalen-otbor-po-voleibol.htm
Какво мислиш?
kakvomislish
Какво мислиш за метълите и метъл музиката?
http://kakvomislish.com/za-metulite-i-metal-muzikata.htm
Стоян Николов
amigo
@Kraff хаха в началото помислих че е фотошоп а то татуировка било омфг..
Мирослав Петров
miro91
@pisio е кво да кажем мислиш колко е на 1000 половината и си са снимал
m1L3na
"Единственото хубаво нещо на французите е това, че са измислили френската любов!" :D
Бахар Мустафа
axeny
@Sham те колко са ? Аз мислих че са три
Какво мислиш?
kakvomislish
Отговор 900 е на eyeless: Евала на пича дето го измислил… и без тва наще пари за ваучер не ми дават… поне по Skype се свързвам с приятелите ми… ама според мен..
http://kakvomislish.com/za-skype.htm
Какво мислиш?
kakvomislish
Интересен въпрос изпратен от eyeless: Какво мислиш за циганите в България?
Иван Савков
sandprince
@yuliyan :D интересно ми е какво мислиш за темата....ся... :D
Надя
samotnata
@crimsonsoul замислих се, но има ли директен превоз и самостоятелен санитарен възел ?
Надя
samotnata
@crimsonsoul има :) ще се накурвя ... ще си сложа пола и готин парфюм и не ми се мисли кое ще му отрежа ако дойде с анцуга :Р
Надя
samotnata
@crimsonsoul не бе интересно ще е ... искам да пресъздам първата ни среща изглежда ми добра идея не мислиш ли ?
Надя
samotnata
@crimsonsoul аз и боровец го мислих ама ... не знам ... има добри цени, имашееди хотел който беше с прекрасни спални
http://bghotelite.com/web_main.php?id=2578
Иван Савков
sandprince
@yuliyan то пък тия с мисъл д ане мислиш че са по-качествени
Страница: 197 198 199 200 201

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата