Sham
Седи си един старец на балкона, гледа и си мисли: "Да-а-а, справят се младите с кризата! Ето - една цигара пушат няколко човека! И не униват даже, а се смеят!"
Kraff
Мисля да изсърбам едно нескафе 3 в лайно. После ще му мислим...
pisio
доста интересно дали ще съм пак най-активният и утре сутринта ? nr как мислите ?
kregma
Мислех си колко често сме заобиколени от хора който казват/мислят как нещо няма да стане , оправдават се и т.н. и колко рядко някой мисли как да стане ...:>
music-text
Да мислиш значи да спориш със себе си.