Sham
Фак, един от колегите пусна Азис....стига бе,приятен следобяд е, подухва ветрец,пием кафето си и мислим как ставаме все по-добри,а сушам Азис.Баа
john
Здравейте, пиша за първи път. Добър начин за споделяне? Мислим когато сме тук да Ви информираме за всяко ново и интересно нещо от нашия блог! BOOKBG.NET
http://www.bookbg.net/
venom
Varna Sound - Ден След Ден ... Ден след ден, в кого да вярвам ? В теб или във мен ?! Ти как мислиш ? Ден след ден... в кого да вярвам? Ден пред мен ...
livedots
Замислихме нов модул по сайта, но тъй като е много работата по него, ще го пуснем чак след като пуснем официално сайта.
sandprince
@n3mo хахха, не ми се занимава брат, тва е лапе, за кво да се хабя за него..все едно да падна на неговото ниво. то мисли още че доматите с ташаците се ядат...