bgdn
И ко? Ще ми блокирате IP адресите и си мислите че ще ме спрете?
joronedelchev
Разликата между Stella и останалите бири е, че тя ти се услажда даже и в моменти, в които си мислиш, че изобщо не ти се пие бира. Няма по-добра от светлите!
NetCutter
Р.Овч: "Кой и кога помисли, че създаването на РЗС ще ни помогне?" | Интересно нима чичо Яне не е точно този, за който се представя?
http://netcutter.org/кой-създаде-рзс/
bearnik
не мога се оправя още от почивката... до момента си измислих над 200 причини да не свърша нещо дето ще ми отнеме не повече от 10мин., ама от айляк на работа...