TechJump
Интересуваме се какво мислите за този банер ?
joronedelchev
"24 часа" имат новинарски секции, озаглавени ВЪТРЕ и НАВЪН. Предполагам, че този, който го е измислил, го смята за оригинално, готино и стилно.
_sunshine_
замислих се колко много хора ще оставят следа в сърцето ми.. детство мое, реално и вълшебно... ххх... обичам да се чувствам пълноценно-изморена (сън)
gia1205
Размисли и страсти: Вчера се проведе концерт по случай първи април... беше стахотно... а днес е много заспал ден... може би, защото на мен ми се спи..
axel
Чипс и спрайт... на това карам цял ден дано за вечеря се измисли нещо друго