@BuKToP Да и ние така мислим.Има доста неща, които са просто грозни. Не говорим за дизайна само. Пример е хедъра с текст на латиница, а домейна e .bg...
@_sunshine_ Много хубави книги са всичките. Има какво да те напучат, развълнуват и да те накарат да се замислиш.Нещо което го няма в масовите книги като Здрач.