patblansh
админите не са като хората,те са отделна раса с тайна цел да тормозят обществото.Винаги съм си мислила, че работата им е да се грижат всичко в системата да е ОК
stat1973
Хм, то колкото и да се правиш на равнодушен - за 2-3 дни се случват толкова много отвратителни неща, че не можеш да мислиш за друго... Перник = много убийци...
NetCutter
Мързи ме да блогна нещо...вече 5-и ден - нищо..баси милюза съм! В тоя ред на мисли кой ще ми донесе нещо за ядене?