eyankulov
айде лягам си. от 19:30 до сега натъманявах хедъра за фреш фешън. бах и тежкия ден. а утре кфо е, направи не ми се мисли
FeelTheFear
@tihomir Кво мислиш за логото...
cthulhu
То като помисли човек се оказва, че само в петък не пия ... Наздраве за алкохолизма (и 2 пъти наздраве за битовия)
rhea
Днес ще работя толкова, колкото да не заспя. Кой си мисли че като се отработва някой ще свърши нещо повече от това да с ебори да не заспи??