Абе @Rx-Ende, как мислиш, дали да работим със @schizophrenia? Ами не знам @Rx-Ende, все пак си пишем на един ник. Това трябва да е в главата, не в едното.
Да правиш курсов проект не е като простотиите по български език и литература - да си правиш свободни съчинения за глупости и да мислиш за безсмислени неща