Yancheto
чудя се кой ли е измислил икономиката на труда...не съм чела нещо по-отегчително до сега от това...
amigo
Мале накрая ще ида на психо.Викам по рано ще си легна че утре по рано да стана.От 10 часа се мъча да заспя през главата ми минаха сякви мисли...
joronedelchev
Може ли нещо да ни спре да се отрежем с Боби в Брилянтин тази вечер, как мислите?
Qlamoff
Пфф... отивам на урок... Като се върна ще му мислим... :///////////////////////////////////////