aviatrix
по-добре е графично да се изразява идея и да се мисли по нея отколкото само да си я представяш ^^
nickname778
За да се затвърди "чудесният" ми късмет напоследък, днес имаше драми и в работата.... добре че се оправихме, че не ми се мисли какво ли щеше да стане иначе...
NjoYko
Мисля, че се получи аватара ми.. Вие какво мислите ?
Mihaelina
Току що гледахме Дзифт - твърде е прехвален. Не ми хареса нито сюжета, нито режисурата, нито актьорската игра, нито опита да вкарат някакъви "дълбоки" мисли.
Dr1nata
Опази ни от грешни мисли, малки паници, плитки лъжици и жестоки мъчения, помилуй. Да се свети таз чорба, да пребъде аромата й вовек-и-веков!