Търсене на постове: #мисли

Petya
Principessa
@h4ckY "много всъщност...последно време..нз защо. повечето пъти преди дори не съм мислила за теб и за секунда, но сега е някак си различно... хмм..."
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
по-добре е графично да се изразява идея и да се мисли по нея отколкото само да си я представяш ^^
Георги
FeelTheFear
@kypidoncheto защо мислиш тей
Petya
Principessa
@h4ckY пусната е на 18 януари... мислиш ли, че ще е активна? :Р
Petya
Principessa
@h4ckY |( телефона ми е в джоба в якето. няма как да набере сам номера в офиса! замисли се! а и не съм го записала за звънна. ае пак помисли дали е моя номер...
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa хахахахахахаха, баси не си мисли че ще те оставя да мързелуваш, а ти да харчиш парите който изкарвам, избий си го от главата това :) :*
Ивелин Георгиев
h4ckY
@kamburoff е да има го и този момент, но все ще се измисли нещо :)
Георги
nickname778
За да се затвърди "чудесният" ми късмет напоследък, днес имаше драми и в работата.... добре че се оправихме, че не ми се мисли какво ли щеше да стане иначе...
Дацко Маринов
NjoYko
Мисля, че се получи аватара ми.. Вие какво мислите ?
sunfan
предлагам ви да прочетете една книга и да ми кажете какво мислите http://heliopol.com/sex-massage.htm особено авторката на сайта, която пише, че е психолог
Георги
nickname778
@RMPG @ladyjoana забавлявайте се бе, сега ви е времето ( докле е младост ).... аз ( дедо ви Гошо ) просто ви се радвам, да не си помислите че интриганствам :D
Михаелина Лилова
Mihaelina
Току що гледахме Дзифт - твърде е прехвален. Не ми хареса нито сюжета, нито режисурата, нито актьорската игра, нито опита да вкарат някакъви "дълбоки" мисли.
Георги Матеев
georgimateev
днес Ливърпул и Челси дали ще си извъртят едно драматично реми? Как мислите? :D :D :P
Михаелина Лилова
Mihaelina
Сега с @Nick мислим да свалим всичките 20 сезона на The Simpsons. Да видим за колко време ще ги изгледаме. Деветте сезона на The X Files ги гледахме година :)
Drъnata
1233437751452169.jpg Dr1nata
Опази ни от грешни мисли, малки паници, плитки лъжици и жестоки мъчения, помилуй. Да се свети таз чорба, да пребъде аромата й вовек-и-веков!
Страница: 270 271 272 273 274

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата