favit
Решихме, че видеото ще е по-разбираемо, ако на белия фон има субтитри, Вие как мислите ?
Anellya
Тези мисли, особено преди лягане не водят до нищо добро, което означава, че е време за лягае. Лека вечер на всички!!!
kamburoff
ето наистина добра песен за да се замислиш // изтеглих си цялата колекция на Buddha Bar и мисля вечерта на този фон да почета.
gergancho
@man0l разликата не е съществена и по-скоро се отнася до гледната точка или до обстоятелстввата, не мислиш ли?