Търсене на постове: #мисли

Favit Team
favit
Решихме, че видеото ще е по-разбираемо, ако на белия фон има субтитри, Вие как мислите ?
Анелия
Anellya
Тези мисли, особено преди лягане не водят до нищо добро, което означава, че е време за лягае. Лека вечер на всички!!!
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, още ли мислиш есетата?
Вангел Стоев
venom
@Qlamoff защо мислиш че трябва римите да са силни ? Когато в текста има смисъл,няма значение дали римите ще са слаби или некви силни дето да дразнят ;)
Александър
kamburoff
ето наистина добра песен за да се замислиш // изтеглих си цялата колекция на Buddha Bar и мисля вечерта на този фон да почета.
Светозар Георгиев
voic4e
Voyage, voyage... [ тъкмо си помислих, че е една от малкото думи, които помня :D ]
BuKToP
Винаги съм се чудил дали Майкъл е плащал на всичките тези звезди... Как мислите? :)
svejo.net
svejo
@Sham интересна идея, ще я помислим/обсъдим
Geri
gergancho
@man0l разликата не е съществена и по-скоро се отнася до гледната точка или до обстоятелстввата, не мислиш ли?
Светозар Георгиев
voic4e
Какво мислите за новия дизайн на mtel.bg ? :) Повече ли Ви харесва от стария? На мен - да.
Yana
Yancheto
@Trinity правилно съм се замислила за 2-рото висше значи... желязни нерви ти пожелавам :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@venom А ти как мислиш ? :) хихих гледам още 2 епизода и почвам да чистя че наще си идват утре и не искам да заварят малкото ми царство на кочинка и хаос в къщи
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
В такива предсказания :) та така Хора интуицията е повече от един хороскоп във сайта или вестника :) следвайте нея не измислиците :)
Георги
FeelTheFear
@NjoYko Колко си намислил да дадеш за тоя сайт бре...
Вангел Стоев
venom
@Intel абе незнам, от както е почнала тая година с к'вото и да се захвана все се провалям...дали просто е лош късмет или съм станал ебати каръка, не ми се мисли
Страница: 274 275 276 277 278

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата