Търсене на постове: #мисли

Лидия
LiDSoN
@man0l ква най лека математика.... предпочитам висшата от колкото тая боза...толкова трябва да се мисли на нея че нямам думи...на мен логиката малко ми куца
Snoopy
blacksnoopy
@naddito Абе днес само за Хенк мислиш :)
Лидия
LiDSoN
Пф...сядам да решавам гадни логически задачи...Който е измислил теорията на вероятностите има един здрав бой от мен ... :(
ameli
шшшш :D :D :D тия водещи са луди лЕееееЙ ! всяка 2 дума им е Барк Обама тва онова ..като се обади някой човечец ии те "ае пич кво мислиш за Обама" :D :D :D :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Хмсс в един форум който не посещавам често, но все пак посещавам намерих един много интересен пост и се замислих над него ... и осъзнах че когато съм го писала
Йордан
Qlamoff
@plami то от вкъщи е лесно повярвай ми... там няма да мисли така както у вас...
Вангел Стоев
venom
Измислих бруталния начин за преписване на изпити! Само трябва да го доусъвършенствам и ще го патентовам след като премина през всички писмени изпити !
Лидия
LiDSoN
@miss-impossible мислиш ли ? :)
Denis Zhekov
Snooby
@leee и аз мислих да го ползвам. Чесно казано звучи толкова хубаво в описанието, че не ми се вярва дори :D
---------
NetCutter
Най-сериозните грешки са най-абсурдните и за това се забелязват толкова трудно! Кой би помислил, че не правя разлика между $_GET['page'] и $_GET['id'] :@ :@ :@
Yana
Yancheto
мисли за секс и какво толкова :) не е ли нормално?! или само аз си признавам :)
Geri
gergancho
Съквартирантката ми не ми говори и диша тежко......или е намислила нещо, или ми е сърдита, или си чака гаджето, да видим кое от трите ще се окаже вярно...
Petya
Principessa
@Qlamoff мислиш ли? ;);););) хах
Александър
aftercollabz
@kamburoff Първия път като го гледах си помислих, че засича. :D ;)
Страница: 275 276 277 278 279

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата