LiDSoN
@man0l ква най лека математика.... предпочитам висшата от колкото тая боза...толкова трябва да се мисли на нея че нямам думи...на мен логиката малко ми куца
SaTaSi
Хмсс в един форум който не посещавам често, но все пак посещавам намерих един много интересен пост и се замислих над него ... и осъзнах че когато съм го писала
Qlamoff
@plami то от вкъщи е лесно повярвай ми... там няма да мисли така както у вас...
venom
Измислих бруталния начин за преписване на изпити! Само трябва да го доусъвършенствам и ще го патентовам след като премина през всички писмени изпити !
NetCutter
Най-сериозните грешки са най-абсурдните и за това се забелязват толкова трудно! Кой би помислил, че не правя разлика между $_GET['page'] и $_GET['id'] :@ :@ :@
gergancho
Съквартирантката ми не ми говори и диша тежко......или е намислила нещо, или ми е сърдита, или си чака гаджето, да видим кое от трите ще се окаже вярно...