antubis
Мисля да направя видео уроци, но се колебая на каква тематика да са - PHP/MySQL; Flash или Java. Какво мислите по въпроса?
stankoff
Мислих, че съм вече съм видял всичко от Windows, но явно не е така... Снощи се наложи да преинсталирам и вече 3-4 нови инсталации дават различни грешки ....
stefcho
@n3mo, при нормални обстоятелства никога не бих пил която и да е българска водка, ама то като се бях нафраскал вече и кой да мисли.
stefcho
@naddito, до един момент и аз си мислих, че е късмет, ама уви ..
Qlamoff
@X7r3M1s7a А Опера за най- добрия? Какво мислиш за запазения ми знак?
Qlamoff
Първата версия на новото ми лого е готова... Какво мислите?