Търсене на постове: #мисли

Denitsa
sickornot
@Rosh_twO наздраве 276 - 15 -О някой с о си мисли за теб:)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@YanaMitseva - Основни или по-задълбочени техники мислиш, че трябва да има?
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Мисля да направя видео уроци, но се колебая на каква тематика да са - PHP/MySQL; Flash или Java. Какво мислите по въпроса?
Иво Станков
stankoff
Мислих, че съм вече съм видял всичко от Windows, но явно не е така... Снощи се наложи да преинсталирам и вече 3-4 нови инсталации дават различни грешки ....
stefcho
stefcho
@n3mo, при нормални обстоятелства никога не бих пил която и да е българска водка, ама то като се бях нафраскал вече и кой да мисли.
stefcho
stefcho
@naddito, до един момент и аз си мислих, че е късмет, ама уви ..
Йордан
Qlamoff
@Snake мне... :P ще бъде yalamov.biz :D размислих :)
Недев
Snake
@Qlamoff, знам, но мислих, че вече имаш нещо готово!
Йордан
1227370255576002.gif Qlamoff
Кво мислите за банера, който направих. Коледа е! :D :::
Дацко Маринов
NjoYko
@Qlamoff Е ние тука в Разград сме си добре.. нямаме блажни неща за които да мислим.. ае тапа работа е тука
Йордан
Qlamoff
@Snake еми правя си пълен ре дизайна на сайта, логото, визитките и т.н... Кво мислиш за логото?
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : ами командировка е, не е разходка.... @voic4e: '81, що? ама ти какво си мислиш, тя оня месец ме на кое викам Туба :D тъй че.....
Йордан
Qlamoff
@Soul4o аха ясно. Харесва ми игрицата и ми дава точки за дрифт в реално време... Какво мислиш за новия ми запазен знак?
Йордан
Qlamoff
@X7r3M1s7a А Опера за най- добрия? Какво мислиш за запазения ми знак?
Йордан
Qlamoff
Първата версия на новото ми лого е готова... Какво мислите?
Страница: 289 290 291 292 293

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата