Търсене на постове: #мисли

yordanoff
@blacksnoopy и аз така, щото имаше някои хора за които ме пита "Мислиш ли, че X оставя капки по тоалетната чиния" и някак си не върви да отговарям за директора
Snoopy
blacksnoopy
Някакъв нов спам по Facebook - "Мислиш ли"
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, като видях коледния дизайн на sedem.bg си помислих точно това за шапките :D
Вангел Стоев
venom
@Qlamoff и аз т'ва се чудя,но ми трябва нова видео карта за тоя комп щото с вградената хич не е на хубаво ... ще видим как ще го измислим само да барнем кинтите
Светозар Георгиев
voic4e
Определих си 1 фаворитка за цицоконкурса. Замислих се докато гледах снимките на @naddito и се учудих колко трябва да й завиждат другите момичета :)
Chocha
По-добре да мислиш за нищо, отколкото изобщо да не мислиш.
Стилиян Стефанов
stylius
Днес отново събрание и то в обедната почивка. Ма така ще е, като се вземат решения без да се мисли, после трябва да се оценяват последствията.
Лидия
LiDSoN
@NjoYko и аз ...даже си помислих дали не е нагласено ...защото чак пък толкова мръсно.... нз .. не ми се вярва ...
Светозар Георгиев
voic4e
@Hamaelleon Не мисли за чалгата - концентрирай се върху текста, точно затова ти го пратих! Или муже би това не е достатъчно екзотично и искаш Кен лиииии? :D
Леприкон
ZzZaPyr
@unleashed вероятно ;) Аз сега мъча една анимация за хедър без екшън скрипт и уж го измислих как да стане, ама бавничко деба, не е като с PS ;)
Лидия
LiDSoN
@Hamaelleon послушна съм бе ... тая я видях случайно докато гледах някакъв линк постнат тук ;) да не мислиш че ги търся :) за какво са ми на мен :) :D :D :D
Лидия
LiDSoN
@silia така ли ? че аз те мислих за по-голяма ;) ехе нямаш проблеми ако трябва и на теб ще обяснявам ;)
Яна Мицева
YanaMitseva
въртят ми се еретични мисли в главата... от вчера обмислям да тресна кепенците... уморих се, писна ми... ще го направя... искам глътка въздух...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Principessa @naddito а някой пита ли @h4ckY какво мисли по въпроса :D
Светозар Георгиев
voic4e
@aftercollabz Само искам да отбележа, че може би различни неща ни карат да мислим така,не искам да се аргументирам.Не с всички се държат така, говоря от мое име
Страница: 287 288 289 290 291

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата