@blacksnoopy и аз така, щото имаше някои хора за които ме пита "Мислиш ли, че X оставя капки по тоалетната чиния" и някак си не върви да отговарям за директора
@Qlamoff и аз т'ва се чудя,но ми трябва нова видео карта за тоя комп щото с вградената хич не е на хубаво ... ще видим как ще го измислим само да барнем кинтите
@Hamaelleon Не мисли за чалгата - концентрирай се върху текста, точно затова ти го пратих! Или муже би това не е достатъчно екзотично и искаш Кен лиииии?
@aftercollabz Само искам да отбележа, че може би различни неща ни карат да мислим така,не искам да се аргументирам.Не с всички се държат така, говоря от мое име