От бая време не бях сядал да рисувам. Сега като няма какво да правя и с кого да изляза (всички на мореее), най-накрая седнах да свърша и тази приятна работа
Изненадващо добре се чувствам след тренировката , не ме боли почти нищо , а пък и ми е изморено , което е доста добре , само след малко тряя се изкъпя..
Пак спестявал бай ти Петко, че да ходи на море. Всеки ден си правил сметки, спрял ракийка и мезе. Тикал левчета и марки под дюшечето си той. xaxaxaxaxaxaxa