Търсене на постове: #море

patblansh
защо оставихте да стене самотното море
Георги Динков
1250499000378962.jpg gogata2427
Футболистите на Локо направиха последна тренировка преди мача с Черноморец Бургас
1250497219226088.jpg dani4ka
5 дни до море; ш ей @blacksnoopy
Свилен Попов
svil4ok
Утре заминавам на моренце :)
http://svil4ok.info/моренце/
dani4ka
*прозяв* 6 дни до моренце :(
Леприкон
ZzZaPyr
Пъъътя за морето е много прекрасен, много прекрасен, пътя за морето е прекрасен, прекрасеееен, Пъъъътяяя за моретооооо
Радослав
1250362565478594.jpg Soul4o
Компанията ни на море :) Снимка 2009 Стария Несебър :)
Радослав
Soul4o
леле, гледам снимките от морето, има някой баси уникалните xD
Свилен Попов
svil4ok
@NetCutter аз се спрях на тоя мушмурок, но след морето ще мисля по обстойно :)
http://svil4ok.edno23.com/view/post:306836
Ally
alish
@schizophrenia ама.... ти къде отиваш на море по ангелите?
Ally
alish
@schizophrenia море? йей! кога се връщаш?
Мишо
muiiio
@svil4ok Гадове проклети! Всички на морету! А аз? На работа, а като взема отпуската - теза ще пиша. И пак няма да ми стигне времето. Отивам да се харакирам.
Свилен Попов
svil4ok
@muiiio то и на мене ми е едно такова мързеливо :) чакам да стане Понеделник, че да варя на море
Свилен Попов
svil4ok
@muiiio и аз това се чудех :D ама ще ходя на море и няма да мога да отида да си взема после :P
Радослав
Soul4o
@kypidoncheto ами, след малко отивам да тренирам, че за 10 дена на морето съм изгубил сяква форма, после ще ям и чак тогава ще лягам :P
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата