meho
Мале да знаете само колко уморен се чувствам....
samotnata
Лятото горещо много е добре! СЛънце весело пече. Скара, бира, плаж, море. Нямаш грижи лято ееееееееееееееееееее ляляляляяяяяяяя
leader
Лягам, че съм уморен, а и комарите ме атакуваха.
Overdose
Шегата е за моя сметка. Оставих идиоти да ми планират почивката на морето. За награда получавам обща баня с 9 човека, стая метър на метър, и куршум в главата
Snooby
Утре замиавам на моренце, вече си взех билет и всичко е ок ^^ ...(уж)
patblansh
хах, сетих се най-дивия лаф от дискотеките по морето: стоя си аз и си пиша смс наум, представям си как натискам копчетата...и изскача някакъв младеж и проговаря
muiiio
Защо апартаментите в Младост са по-скъпи? Защото гледат към морето. (с) Кристина & Со.
Snooby
Пооправих си нещата за морето, на 12 заминавам ^^
patblansh
толкова съм изморена, че чак ме болят зъбите
blacksnoopy
За добро утро: Хиподил - Море От Алкохол