Snooby
Плановете ми за морето малко се отложиха, сигурно ще ходя чак на 10-ти
sentinel
Хайде да си правим залози! Ще отида ли на море тая година или не!
hurmaqny
Уморена съм, но и доволна!
podmatrix
Бахти шита трябва да ходя на море... Да уе е ся...
notexist
имам триседмична свалка.. която ще стане едномесечна скоро, тъй като утре заминавам на море.. а бе мъже?????? кво е тва?
Soul4o
пф, утре на море, а дори нз къде ми е сака.
kanew
Моренцето ме чака - още два работни дни!
Soul4o
оф, тряя стягам багажа утре за морето, а как ме мързииии