samotnata
И лесно бе, когато зад завесата,
почиваха от фалша уморените,
но паднеха ли маските, тогава
и дяволът крещеше. За спасение.
notexist
Решихме, с брат ми, да им вземем куфар и да стягат багажа за морето (sun)
blacksnoopy
Майка ми и сестра ми отидоха на море и са взеле нокторезачката. Сега маникюр ще си правя
SacramentDeath
Отивам н апочивкаааааааааа.... Моренце, слънчице..
kanew
16 дни до големия кеф - пътуване към моренце!