sickornot
хахаха вече ми омръзна да чета тоя учебник - отговорът на всеки въпрос е един и същ и супер завъртян и без смисъл :х
alex95
Омръзна ми сегашния вид на линукса. Пълна промяна
Miraculous
З-з-з-з-з-замръзнах докато се прибера в нас!
hurmaqny
@man0l и нослето ми измръзна :/
hurmaqny
Ушичките ми замръзнаха :/
bgdn
Банкоматите в Москва замръзнаха. Представям си какъв студ е щом замръзва софтуера.
Forsi
Админа вече му омръзна от моите съобщения...Чудя се как да подходя, поне да имам достъп 5 мин. да си изтегля ДБ-то.
svetoslav
Не си усещам пръстите на краката, до такава степен са замръзнали ...
pesho
Климатика се държи много странно. Вчера цял ден работи на макс и пак измръзнахме. Сега умирам от студ... Ще викаме техниците май.
sickornot
искам да свърши тази седмица - омръзна ми вече
gogata2427
Трябва да си опраа драйвърите на Сони Ериксона,че да го кодна отново.. Омръзнаха ми тия теми и скрийнове..