Търсене на постове: #мръзна

Denitsa
sickornot
хахаха вече ми омръзна да чета тоя учебник - отговорът на всеки въпрос е един и същ и супер завъртян и без смисъл :х
____♂
spaceman90
и Jamiroquai ми омръзнаха :( ... предложете нещо качествено за слушане,че моите идеи се изчерпаха :)
Snoopy
blacksnoopy
@Method-X но вече ми омръзнаха, така че се очаква спад :D а и СВУБИТ идва
Алекс
alex95
Омръзна ми сегашния вид на линукса. Пълна промяна
Дидо
Miraculous
З-з-з-з-з-замръзнах докато се прибера в нас!
hurmaqny
аз: махни го, не искам. майка: ама омръзна ми да си го държа, вземи! аз: не го искам! майка: гълтай! аз: разкарай го! майка: кво има толкова, мушкаш и гълташ :D
hurmaqny
@man0l и нослето ми измръзна :/
hurmaqny
Ушичките ми замръзнаха :/
Peter Nikolow
bgdn
Банкоматите в Москва замръзнаха. Представям си какъв студ е щом замръзва софтуера.
Георги Костадинов
Forsi
Админа вече му омръзна от моите съобщения...Чудя се как да подходя, поне да имам достъп 5 мин. да си изтегля ДБ-то.
Светослав Стоянов
svetoslav
Не си усещам пръстите на краката, до такава степен са замръзнали ...
Петър Илиев
pesho
Климатика се държи много странно. Вчера цял ден работи на макс и пак измръзнахме. Сега умирам от студ... Ще викаме техниците май.
Denitsa
sickornot
искам да свърши тази седмица - омръзна ми вече
Георги Динков
gogata2427
Трябва да си опраа драйвърите на Сони Ериксона,че да го кодна отново.. Омръзнаха ми тия теми и скрийнове..
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov Два месеца карах на креатин ама ми омръзна да седя подут,а пък и креатина свърши,та сега ше пробвам амино.. :D
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата