alex95
На тоя с lifebox1 не му ли омръзна от готови системи бре.... Та joomla с пиратски joomsocial, та пиратски Social Engine ..такъв щанс му удариха от бтв ама е тъп
eyankulov
На Gaga не и ли омръзна да прави шизофренични и фетишаджииски клипове?
alish
водата не ми стигна и измръзнах. а после тока спря. запалих си свещи и стана светло такова...и вървя аз по хавлия със свещ в ръка да си търся гащи.изведнъж...
sickornot
лягам си вече - омръзна ми пак от всичко
Millita
въй къв студ е навъннн .. измръзнаха ми ушитеее
rups
@man0l Ми защото му е омръзнала дългата косичка, а блогът ми е розов, защото е хубав