rhea
Как хубаво си вали навън. Лошото е че трябва да си нося новото якена поправка,че като се пусках по дупе по един склон и му се е отлепил джоба. Ще мръзна.
3ldiablo
цял ден на вънка ми замръзна дупата... и ей сега пак ути'ам да хайманосвам xD
rhea
Вече ми омръзна да "празнувам". Само ям и нищо повече. Искам навън, на кафе, кръчма или парти.
kypidoncheto
На вън е толкова студено че направо ми замръзнаха ушичките Бррр =( Добре че поне е събота и не сме на даскало че и там не е голяма жега ...
Rosh_twO
ооомръзна ми да чета..сега..не знам..
rhea
Прибирам се и няма вода. Хубаво че го разбрах преди да се съблека и намръзна в банята докато чакам да потече.
sickornot
защо днес всички решиха да се правят на тъпи? омръзна ми ! вече няма да обръщам внимание на никой!!!!!!
BeautifuLDisasteR
отвънка е едно такова слънчево, пък студено....докато ида и се върна до лекарката цял час направо замръзнах
Chocha
Мисля, че току що ми замръзна фантазията...
ryna
гледам Бойко Б по нова... с изключен звук - тоя ако още малко се напъне и ще се на..а, как не му омръзна и още му е интресно да се прави не мога да го разбера