Търсене на постове: #мръзна

Ив
rhea
Как хубаво си вали навън. Лошото е че трябва да си нося новото якена поправка,че като се пусках по дупе по един склон и му се е отлепил джоба. Ще мръзна.
ico
3ldiablo
цял ден на вънка ми замръзна дупата... и ей сега пак ути'ам да хайманосвам xD
Стоян Николов
amigo
@Mir4etoooo до мола ама замръзнааххх
Ив
rhea
Вече ми омръзна да "празнувам". Само ям и нищо повече. Искам навън, на кафе, кръчма или парти.
kypidoncheto
На вън е толкова студено че направо ми замръзнаха ушичките Бррр =( Добре че поне е събота и не сме на даскало че и там не е голяма жега ...
Rosh_twO
ооомръзна ми да чета..сега..не знам..
Ив
rhea
Прибирам се и няма вода. Хубаво че го разбрах преди да се съблека и намръзна в банята докато чакам да потече.
Denitsa
sickornot
защо днес всички решиха да се правят на тъпи? омръзна ми ! вече няма да обръщам внимание на никой!!!!!!
Ruslan Trad
Sham
Вече ми омръзна, наистина! Ето моят коментар относно всичката помия в блога ми http://ruslantrad.wordpress.com/2008/12/05/pa...omment-602
BeautifuLDisasteR
отвънка е едно такова слънчево, пък студено....докато ида и се върна до лекарката цял час направо замръзнах
Chocha
Мисля, че току що ми замръзна фантазията...
Светозар Георгиев
voic4e
@BeautifuLDisasteR Оу, на мен пък ми е омръзнало да има хора около мен и с удоволствие бих се усамотил :)
ирина
ryna
гледам Бойко Б по нова... с изключен звук - тоя ако още малко се напъне и ще се на..а, как не му омръзна и още му е интресно да се прави не мога да го разбера
Ивелин Георгиев
h4ckY
@voic4e да е на попа тамръзнах като куче докато той дойде:)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Прецаках се, а сега нека мръзна докато чакам @man0l ;)
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата