Търсене на постове: #мръзна

Гергана
Geri
@_vin_ и ааз до преди няколко минути само аз пишех..е умръзна ми и спрях! :D
Гергана
Geri
ех.. не замръзнах с тази блузка,мн готино срязани ракажи и голи рамене... (happy)
Стоян Николов
amigo
@miss-impossible на мен ми умръзна да ми пращат смс-си с тая игра и ме е яд че се записах.
Стоян Николов
amigo
Прибират палмите от Варна че зимата ще им замръзнат ... листата
Гергана
Geri
@kypidoncheto @RMPG май му омръзнахме и отиде да поспи :P
Николай Йорданов
nplus
Айде стига толкова писане по литература, омръзна ми :D Остава да изкарам по биология >=4, по география >5 и утре ще е хубав гаден ден.
Snoopy
blacksnoopy
Става все по-студено за пейка парти. Измръзнах :)
Ruslan Trad
Sham
@elle наистина...омръзна ми - една салата да направиш и вече сълзи...
ameli
zzz навън измръзнах.. всичките ми приятели са болни..някви грипове върлуват наоколо.. ПАЗЕТЕ СЕ !! :)
---------
NetCutter
@miss-impossible за цирка...нека позная: Пак Арлекино или им е омръзнало да идват тук :D
Ив
rhea
@_vin_ аз чакам сега половинката да гледаме новата мумия и да се отдадем на топлене. вече ниаквко излизане днес, намръзнах се за 1 година напред. бррр
Гергана
Geri
голям студ бе!замръзна ми "пипирудката" даже :P
Йордан
Qlamoff
@amigo много гадно бе.... сега се връщам от урок и замръзнах... ебало си майката...
Ruslan Trad
Sham
В Сирия християните нямат проблем, а тук мюсюлманите имат.За каква демокрация говорим? Поредната антиислямска статия от великия сайт dnes.bg омръзна ми.
Йордан
Qlamoff
@Rx-Ende аха аз тях нали не съм ги играл...?... искам някоя дето е излязла утре както се казва... и DotA, и WoW и CS и всички популярни ми омръзнаха :/
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата