dandelion
Хора, не знам. Питам ви за познати които искат да работят в Дубай за около заплата 4-5к лева и вече повече от седмица никой не отговаря.
belushka20
Добре, тази жена е горе долу с моето телосложение (ГОРЕ ДОЛУ, имам малко по-малка гръд) ииии мисля че ми стана идол! Кристина Хендрикс <3
blacksnoopy
Събирам от bet-а за пътуване до Москва.
dandelion
След "тежки" дни сафари съм на почивка в Занзибар.
Rx-Ende
That moment when Spotify decides you need to hear Hakuna Matata.
@Bobdweller 4-5к лв на седмица в Дубай е senior management в мноого малко компании и индустрии.
Dec 16 2017, 15:53а тимът ни е невероятен и ми се щеше просто да има още един българин който да е част от супер екип.
Dec 16 2017, 15:53наистина са маленко паричките за това + дистанцията
Dec 18 2017, 16:02https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1...9150297121
Dec 19 2017, 01:29не виждам game developers but ok. Got the point
И се радвам, че заплатите в България са като дубайските 
Dec 19 2017, 08:42