Alita
Ного приятно и невероятно ми е.
blacksnoopy
Дано след днешният мач не видим повече рекламата на МИТИЧНИЯ БАЧКОВО
Ducky
Фестивала на цветовете. Беше невероятно!!!
coolpuppy
Бадеми, прясно мляко, овесени ядки и bake rolls с брускети. Закуска за извратени.
viktorkoichew
Започвам да изпитвам невероятно удоволствие от тея кънки. Стъпваш на пързалката и не мислиш за абс нищо. Някакъв прекрасен, небрежен кеф и спокойствие.
tsonchev
качих едно видео в youtube, но дава да се гледа само на 380p. защо ?
ptodorovbg
Ох, понякога хората могат да бъдат невероятно досадни! (-.-)
_e7
в момента абсолютно не ми се прави нищо и все пак си правя труда да пиша това, че хората да разберат, че точно в момента не ми се прави нищо
Невероятно. Дано да продължава да вдъхновява младите повече
И на теб също поздравления за всекидневните усилия 
Dec 27 2014, 18:09остана да яхне и един велосипед и става екстремен триатлонец
Dec 27 2014, 19:11Бяга 4км с тениска, преплува и останалите 1км ги бяга гол до кръста. Бяга заедно с жена му
Dec 27 2014, 20:57