alish
забравих да се оплача -днес беше петият път, ПЕТИЯТ ПЪТ, в който ме помислиха за проститутка.
alish
да се оплача.човек, с който не съм си писала от сумати време, ми писа, за да ми каже, че ме е сънувал... как му го лъскам. :|
alish
а пък... да се оплача... днес... аз... по време на втората медитация ... заспах. :| май даже съм хъркала! хванах момента с желанието ама... мрън.
stylius
Разархивирам 10GB RAR файл и гледам HD видео. И процесора е натоварен едва на 60%!!! Как да се оплача после от лаптопа си?
patblansh
ще се разплача, не може ли някой да ме отвлече за откуп?
hurmaqny
Най-мразя да плача от болка -,-
rups
Над сградата на факултета тегне проклятие - нощем от стените на залите се чуват стоновете и плача на скъсаните по ДИС. Проклятието ще изчезне, когато