notexist
да се оплача, тази година не съм получавала кактус. вярно, тагнаха ме като кактус във фейса, но си нямам тазгодишен кактус. искам кактус.
hurmaqny
Дори... няма на кого да поплача -,-
Sham
Бахти.Утре ще спя до 10.Нямате предства...НЯМАТЕ представа какво значи това за мен.Ще се разплача от кеф.
rups
Пропуснах да се оплача, че днес насилствено ме събудиха в 8:00 и сигурно ще умра от скука цял ден.. но пък следващите дни ще са голям "фън".. :/
harryniki
апък да се оплача - аз ... ъъъ ... чета ?!
alish
пък пък да се оплача. днес едно дванайсет годишно момиченце ми налетя O.o
alish
пък... да се оплача. според @n3mo това е пияното ал.