ISIC
Ползвайте 25% намаление до края на месец февруари в Бар на края на вселената в Студентски град. Вижте как тук.
http://discounts.isic.bg/namaleniya/hapvane-i-pijvane/62
mitternacht
Ш'гледаме фючър уепънс (като се изтегли де (как може в замунда да няма сийд!)). Не че тоя мога да го трая, но пък има интересни играчки!
pacopetkov
Пътищата са чисти, задръствания в момента няма, времето е прекрасно - това е пътната обстановка в Дубай.
belushka20
Нямаш ли какво да правиш си буден като кукуряк по тва време.. ама учене направо заспиваш над листите Тука подскачам и подхвърлям няква ябълка да се държа будна
hurmaqny
AXN, оправете си смотаната телевизия най-накрая.
engise
Реших да видя дали ако поцъкам малко Ranked ще ми стане интересно пак ... явно не
Ethernet
Няма с кой да играя карти =_=
yuliyan
И при нас сняг... най-накрая!
Аз не смятам да пробвам
Feb 08 2012, 21:09'що е? даже има и смешни ситуации ...
Feb 08 2012, 21:12ква оценка му давате на скалата от 1 до 10 ?
Feb 09 2012, 00:58графика - 9, лафове - 10, замисъл - 6... сиреч - малко над 7
Feb 09 2012, 11:55