mitternacht
Обявявам сесия- зимен семестър 2011-2012 за официално открита!
Sinbg
Виж как поп фолк певицата Траяна се появи без капка грим по лицето, позирайки по лифтовете, докато беше на едноседмична почивка в Боровец и Банско.
http://sin.bg/vij-traiana-bez-grim-shok-v-snimki
disappointed
50 мин. ъпдейт на айфоня, iчетрябва да ходя да играя wii...
lemondrop
Мама ме попита може ли да подаря салфетките си на дъщерята на шефа й. И аз я попитах 'Как така ще подарявам детството си на някого?'. Срамота. ;О
aviatrix
След месец чакане на доставката , най-накрая се свързах с Amazon и сега ще ми пратят отново същите неща без допълнително заплащане или такси. I'm Impressed !
bekyarov
най-накрая свестен сайт за уеб деизайн уроци...!
http://webdesing.gixx.ru/
Geri
Само на мен ли ми е скучно ? Има ли и други в групата на скучаещите ?
ISIC
Отстъпка от 25% за всичко от новото меню на Бар на края на Вселената, само за притежатели на ISIC/ IYTC/ ITIC до края на месец февруари в Студентски град!
http://isic.bg/bar-vselena-namalenie
_e7
Зелено е. Сигурно вадя сармите, които ядох в края на миналата година.
mitternacht
NFS винаги са имали готини саундтраци :Д
joronedelchev
Да, туитър се изложиха доста в края на годината.
http://status.twitter.com/
Да, така е. Чувстваш го като нещо от списъка за вършене. Иначе първия изпит си е доста интересно преживяване
Желая ви успех!
Jan 20 2012, 17:27@ameli СУ? ВТУ?
Jan 20 2012, 17:28
ПУ
Jan 20 2012, 20:04я, конкуренцията
найс
Какво учиш?
Jan 20 2012, 22:55това вече е секретно инфо
Jan 21 2012, 13:47