alex95
МРАЗЯ STEAM. -75% на всички игри, които обичам. Купих си Portal, Portal 2, Just Cause 2 + всички DLC-та, пък после къде са ми парите
_e7
Гениалният ми план за модула по фвс - ще се напия и така ще играя волейбол!
aviatrix
апф , вече втори ден търся едно видео за generation x , y , z и не мога да го намеря :X
dandelion
Аз, дето нищо не разбирам от правене на сайтове и дизайн имам поръчки за 4 сайта до края на януари.. весели ми празници :: )
blacksnoopy
Супер са си нашите интернет скорости - 700MB в скайп - 3 минути. Като сме на различни оператори
_e7
Прибирам се от даскало в 6:15, пускам да играя skyrim уж за десетина минути и внезапно часовника показва 1:15. SCUMBAG TIME
mitternacht
"Тази дето го пее, се казва Галена. На възраст е колкото Ейми Макдоналд. И дотук свършват приликите. Дано Уайнхаус да отиде в рая. Този ад не е за нея…."
http://www.vchera.bg/welcome-to-the-hell-chalga-amy-winehouse/
joronedelchev
Айде на годишните обобщения и класации, сега до края на годината ще четем и гледаме само това.
Очаквах повече мотивация за Коледните празници
Къде е позитивизма? Коледния дух? Надеждата на хората?
Dec 20 2011, 00:21Надежда няма, никъде не продават извинителни бележки вече
Dec 20 2011, 00:23@_e7 Ти се радвай сега докато си на даскало
После в университета ще ти се иска даскало да има.. недай си боже пък да почнеш да бачкаш - още повече!
Dec 20 2011, 00:25аз пък съм в настроение, четвъртък и петък няма да учим
Dec 20 2011, 00:34аз имах настроение десет дена до миналата седмица, когато бях извън нашата мила родина
) супер беше настроението,после се върнах ахахх
Dec 20 2011, 01:10