Sinbg
Време е да свалим ярките сенки от очите. Есенният сезон наближава и модните марки трескаво се надпреварват коя ще представи най-уникалния грим за идните месеци.
http://sin.bg/chanel-pokaza-grima-za-esen-2011
nemesys
пътувам, гледам изгрева и слушам RHCP (happy)
bekyarov
честен отговор: трева или наргиле ?
_e7
кво става там пред терасата ми по дяволите? идват звуци сякаш някой копае гроб без синхрон или някакъв идиот скача долу, страх ме е да погледна.
mitternacht
Metelica - Anjeli *няма да рева, спокойно... поне не сега*
samsara3nirvana
на 1-ви септември сме в русе! очаквайте включване! хаха
mitternacht
Кой превари- той завари. ахихихи
viktorkoichew
след 2 години ще татуирам и ще пуша трева он а регюляр бейсис : )
belushka20
"Матрицата. Тринити лежи в кревата, а Нео трескаво набира мобилния: - Ало, оператор? Зареди програма <Кама Сутра>. СПЕШНО!!!"
notexist
Хората умират. Радвайте се на тези, които все още имате в живота си.