Harabeishio
And everybody say ПУТКИ ДА ИМА!
hurmaqny
Мисля, че всички сте пушили солидно количество трева тая вечер.
joronedelchev
"Плейбой" продължава да чупи рекорди в надпреварата за най-голяма злоупотреба с фотошоп, както и за титлата най-непродаваемо списание в България.
razloginfo
Оспорвана надпревара в „Минута е много” тази събота
http://razloginfo.com/news.php?extend.3989
gogata2427
Гледайте сутрешния блок на Нова Телевизия :х , дано кажат повече по случая.Буквално си стана клане :Х
_e7
Старото се уволнява, зайците реват.
belushka20
Пиян мъж се прибира посреднощ в къщи и крещи от прага:
- Жена, почвай да ми се караш, че иначе не мога да намеря кревата!
Sinbg
Май отново българският шоубизнес става повод за гордост, защото Джина Стоева изпревари Лейди Гага. Прецени и ни кажи: Коя от двете е по-голям мъж от двете звезд
http://sin.bg/koi-e-po-goliam-maj-djina-stoeva-ili-lady-gaga
Sinbg
Алисия не издържа и захвърли обувките си на тревата. Препускайки по стадиона, певицата срещна сериозни затруднения в движенията си и реши да продължи боса.
http://sin.bg/vij-kak-alisia-pee-bosa-na-stadion
...или толкова време го търсеше
истината е някъде там....долу! 
Oct 30 2011, 17:16"Не бе маняк, ама майка ти толкоз грозна, че ебати фантазията ударих докато свърша. На линия съм, кажи кво те тревожи?" AHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH
Oct 31 2011, 10:19охо шизофриника се обади
Oct 31 2011, 10:25Пениса ти е шизофреник. Мисли се за путка, сеш....
Oct 31 2011, 10:44момче се мисли за путка -> раздвоение на личността -> шизофриния -> шизофриника в него се обади.
а иначе пениса ми си е добре 
Oct 31 2011, 11:41