mitternacht
Ох, класика, рева от смях. Пътищата в Русия - безкраен източник на забавления.
eMkyyy
Лол снощи ходих до бившата да си взема пощата уш за малко и си говорихме поне 30 минути... беше странно.
hurmaqny
Пия вино в 6:30 сутринта и гледам изгрева. Level up.
eMkyyy
Когато хората ме питат "Ще се върнеш ли да живееш тука? " и кажа "Не!" получавам доста странни погледи все едно са очаквали друг отговор...
Ducky
Небето е синьо, слънцето грее, птичките пеят, а аз съм болна и затворена в нас. -.-
sickornot
още само 3 дни и най-после почиивкааа :Д