hurmaqny
Какво е последното нещо, което си купихте импулсивно?
notexist
Моя вика "Жълт картон, пропуска следващия мач", аз се смея почти на разреваване, потупвам го и викам "Те всички ще го пропуснат..."
tedo92
ами, тук превалява сняг...
coolpuppy
Днес за първи път се видях очи в очи с крадец - у нас! Нищо не открадна, но избяга през терасата, откъдето беше и дошъл.
hurmaqny
Ще имам нова съквартиранткаааа! Дай Боже поне тя да ми помага с чистенето, че изнемогнах вече.
Bobdweller
Ебаси майката бе... това да не ти се случи да си болен в тая държава. Отвратително. Отвратително тъжно.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=688709474486335&set=a.6887094...e=1#
notexist
Тва е то, най-после успях да се прибера и комшиите ми резнаха нета ;д, гейове ;д
проститутка.
Jul 23 2014, 23:45бела ме изпревари
Jul 24 2014, 00:28мухахахахахаха @_е7 зех ти идеята
Jul 24 2014, 00:54злаБЕЛА
Jul 24 2014, 01:26шоколад ххахахха с орео :3
Jul 24 2014, 06:30