Търсене на постове: #рева

Ruslan Trad
Sham
много добра трева,да ви кажа
hurmaqny
@disappointed оправям се, баси, дори и на сън ли трябва да рева о.О ти как си? :/
The Bot
bot23
[ff123] Колелиния - проект от TEDxBG изпреварил обществото си http://tinyurl.com/yhjhew2
шУс!
notexist
@aviatrix а бе мислех го, ама Терра ме изпревари :D освен до нея да легна :Р
totomir
Отпадат ограниченията по пътя Батак – Доспат и през прохода Превала | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/balgariya/88-novini-i-sabitiya/1094378-otpada...ala-
totomir
Отпадат ограниченията по пътя Батак – Доспат и през прохода Превала | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/balgariya/88-novini-i-sabitiya/1094378-otpada...ala-
hurmaqny
И докато вдигах наздравица с наще се разревах, но от тъга, от самота ли - не знам. А те помислиха, че е нещо заради шампанското...
Ally
alish
@tedo92 знаеш ли какво... сега се сетих че се размазах тотално още като започна my electricity.а накрая на longest day за малко да се разрева...ох ама...
Георги Цветанов
t0m3kk
Който пуши всеки ден, той ме разбира... Мамо, тате, от трева не се умира!
fransk Cognac
viktorkoichew
@hurmaqny Мукни! от солта е! Ест, че са бели, нали солта така прави! А пък зеления цвят е на тревата, а шоколата е за децата :О
шУс!
notexist
@disappointed йеее, благодаря (hug) ще ти се реванширам и аз някак си :Р
Аспарух К.
acnapyx
Олимпийска коледна надпревара. Какво като в Австралия няма сняг? http://is.gd/5B9df
шУс!
notexist
@alish да се разрева.. просто беше.. уау! той го пази!!!!
Аспарух К.
acnapyx
Мисли на глас по време на креватната сцена на хуманоидите в "Аватар": "Интересно, а опашката може ли някак да се използва?" :D
Ally
alish
@aviatrix можех! щото миришела на трева... както и да е :D
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата