Търсене на постове: #рева

Ally
alish
и майка каза че мириша на трева... не, мамо. днес не мириша на трева!
Ally
alish
@fiuf оф шминдрева. звънни на сестра си веднага или тя ще те обезглави.
Еми Окснитси
dandelion
@disappointed шампоан Elvive за къдрева коса. За това по принцип ползвам шампоани за права коса и я тегля до изправяне с четка пред огледалото..
Еми Окснитси
1259915144182175.jpg dandelion
Eто защо трябва да забранят със закон да си лягам с мокра коса след употребата на нов шампоан за къдрева коса :D Поне се забавлявам сутрин в огледалото :P
patblansh
а кой гледа изгрева днес,а? А колко хубаво беше!
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 Мани,мани.. А,бе мислих,че сме нормални ама днеска като ги разревахме и разбрах,че явно ни има нещо.. :D
Георги Динков
gogata2427
Днеска имаше двама разревани,само от приказки :D ...
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia мамака му! Изпревари ме, ГррРррр
Блогът за уебмастъри
DevStorming
Блоговете вземат реванш на Twitter (27.11.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1483
Ally
alish
@aviatrix ъъъ... изпреварих те с 3 секунди! уот дъ... xD
arogantni
@sandprince те не реват 24/7 а само когато нещо не им е наред, нахрани го, напои го и вс ще е ок, майка му да го дундурка там, ти си бачкаш, какъв ти е проблема
Иван Савков
sandprince
@arogantni 5 години бързо ли минават. :D мани сополите, ама да търпя как реват аааааааа........
Георги Цветанов
t0m3kk
@R3sp3k7 ами каква ти е картата ?! мисля, че не ставаше с всяка карта :) аз съм с Visa master electron (преватизирана от баща ми) и от първия път я прие :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish преватизират ти биричката :D:D
http://alish.edno23.com/view/post:421945
Тео
dimitroff
Агонията, о агонизиращата болка... в гърлото. Добре, че мама е купила "Прополки" (запазена марка). Вече и с вкус на трева (лимонена трева) и шипка :D
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата