sandprince
@X7r3M1s7a и при мен Avira-та изрева..
_sunshine_
днес не бях на даскало.. ама утре няма как да се измъкна вече.. налага се да я посетя тая лудница.. сега как не ми се ходи.. а 12клас ще рева да ходя на училище
NDSV
М.Кунева, А. Първанова, Д. Добрева, Л. Георгиев: На поклонение на вр. Околчица
johnniepop
Понеже ние сме много мързеливи в качването на снимки насам-натам кумовете разбира се ни изпревариха!
http://picasaweb.google.com/fragment33/Kumstvo#
hope
Ранна майска утрин. Пия горещо кафе, а отвън ухае на прясно-окосена трева! Денят започва!