ladyjoana
тоя пич ме разрева от смях!
axel
утре в даскало щяло да има "еко" ден... ще скубят трева... ако ще садят разбирам да е еко ама като скубят...
MusicIdol
Виктория Димитрова обмисля да се откаже от надпреварата
http://musicidol.btv.bg/bg/news/view/130
FeelTheFear
Някой може ли да ми даде интересни четки или готова трева във векторен вариант и някакви пеперудки и цветенца ( все пак сме пролет ) за фотошоп, благодаря...