bgdn
Енергото започна да преследва дори неодушевени субекти - "Асансьор получава сметки за ток"
tsonchev
Преди малко за първи път в живота ми, дарих кръв. За първи път се чувствам полезен.
coolpuppy
Станах в 8, за да ходя на тренировка. Не е за вярване, ама е факт. Чувствам се пре-крас-но!
Ducky
Още по-непоносим стана факта, че станах в 5:30, защото не успях да заспя до 4:00... Днес ще е ден на резервни батерии.
dandelion
между чука и наковалнята съм..
Ducky
Прибирам се след 36 часово отсъствие от вкъщи. Проверявам си фейсбука и виждам съобщение от сестра ми, което ме разплака. Мразя факта, че е толкова далече.
mitternacht
Ако вий скучну можем да си направим общ чат в скайп. Или може да флудим тоя статус.
С уточнението, че според дружеството Енерго-про "Подемникът трябвало лично да обжалва фактурите"
Mar 02 2015, 18:42Загрижени за съдбата на устройството съседи според вестника коментирали, че "ако асансьорът не си плати изхарчения ток, ще му изпратят съдия-изпълнител,..."
Mar 02 2015, 18:42"...който да му опише и продаде на търг копчетата, лампата, двигателя и въжетата"
Mar 02 2015, 18:43