eddy
само такава простотия не бяха измислили, но вече е факт. тъжно, тъжно
http://www.testzabremennost.com/
notexist
Едвам приех факта, че Барни (от Как се запознах с майка ви) е гей. А сега разбирам, че и Шелдън е гей!! :о Получих мини инфаркт!
joronedelchev
Ами голяма работа е Моуриньо, това е факт.
notexist
Изгледах и тоя филм с приятеля до края на света. Най ми хареса ролята на кучето.
bgdn
Това с непрочитането на нито една книга в живота взе да става като епидемия?
Bobdweller
Обичам си града и квартала, но мразя леката депресия и факта, че не зная къде се намирам след като се върна от по-дълго пътуване.
Хм... не знам как ще се науча да търпя факта, че може би шефът ми ще е по-тъп от мен. :/ Also- в много случаи служителите са с недооценени качества.
Mar 13 2014, 20:35аз знам, че навсякъде има тъпи хора и ще се срещам с тях и в работа и извън нея. така че съм го приела това.
Mar 13 2014, 20:41тоя мой шеф нз.. не е тъп, по-скоро имаме доста различия...
Mar 13 2014, 20:41Трябва да се уважават шефчетата. Нали дават пари
купи му кутия бонбони 
Mar 13 2014, 20:49е, моя не дава
Mar 13 2014, 20:59