Търсене на постове: #филм

Костадин Костов
hippers
Филм...
Теодор Георгиев
tedo92
@eyankulov знам, човек, знам ^^ както ти казах - един от любимите ми филми! :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@tihomir @tedo92 Суууууупер як филм
Теодор Георгиев
tedo92
@eyankulov любимият ми филм. обожавам и саундтрака! намерих си и книгата, но така и не съм се хванал да я прочета, но и това ще стане :)
---------
NetCutter
"The Dukes Of Hazzard" е велик филм :D Посмях се на воля, разсипах малко от спагетите върху мене, ама ще го преживея :D
Емануел (Емо) Янкулов
1244657121942116.jpg eyankulov
Ще го изгледам отново. Първият път, когато го изгледах, беше доста одавна и е време да си го припомня. Сууупер як филм :)
---------
NetCutter
Дайте некой филм, бе хора...мра от скука и жега
vratovrazka.bg
vratovrazka
@kamen Ама в какъв смисъ сватби булки... в оня като от късните филми, или като в оня от филмите с Дженифър Лопез
Йордан Яламов
Yalamov
Вън е адска жега. Имам малко работа да свърша и после ще си пусна филм.
Георги Костадинов
Forsi
Изгледах филма Дом. Много ми хареса. Наистина, трябва да се замислим какво причиняваме ние,хората на планетата Земя.
http://www.goodplanet.org/en/
Радослав
Soul4o
@MasterCode нали... мани, аз писах ново. Не стига че писах есе, ами и оназ ме вкара в некви баси филмите. Тотален no connection :X
Георги Костадинов
Forsi
@sandprince Аз съм голям фен на документалните филми. По резюмето филма ми изглежда интересен.
Георги Костадинов
Forsi
@sandprince Това нали е новия филм Дом? Ем за това. Напомни ми да го гледам. :)
http://smali.me/jD
Георги Костадинов
Forsi
Филмче за гледане! :)
http://smali.me/jD
булго
bulgo
Хихи...Pixar пак със сладурско филмче :P
http://www.fubiz.net/2009/06/09/partly-cloudy/
Страница: 330 331 332 333 334

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата