yordanoff
Ама филма "24" е еднакъв с "n"-ти сезон от серийния?! Сега го дават по NTV.
chalakov2
Айде аз отивам да гледам филм.
svil4ok
Сега забелязах, че във vbox има клипче (направо филм - 94мин) за Земята. Пуснах го да се зареди цялото и след малко ще ги изгледам.
http://vbox7.com/play:158be130
miStalE
Оказа се, че е по-яко да гледаш филм със купа ягодии...и шоколад, а не със купа чипс или пуканки xD
stankoff
Гледах новия Терминатор в Арената на Мол Варна - не е лошо филмчето, типичен терминаторски
bulgo
Гледам "Die Welle"... немски филм. По-добре е от очакваното...
axel
Току що гледах Ченгето от мола... Страхотен филм!!! Който още не го е гледал задължително да го направи!!! btw ако някой е и знае как се казва това което кара..