yordanoff
Свалям 8 DVD-та с филми..., а през това време ще догледам 9-тия филм @ 850W Surround + Бира + Чипс!
FeelTheFear
Night at the museum Мн готин филм на 22 май премиерата за 2-ра част :-)
ApoApostolov
Прекрасна вечер. Блъсках кат'животну за гръб, разходихме се из центъра на Бурас, хапнахме боб с овче щото диетите са за слабаците, а сега пием винце с филм.
hippers
Свалям си да гледам някви стари филми, щото тея новите съм ги гледал всичките...
alish
във филмчето една майка туку що удуши новороденото си бебче а майка каза че е влюбена... в д-р хаос...