Търсене на постове: #филм

Теодор Георгиев
tedo92
@eagle типично за Флойд... но ще прочета мнения за филма, само брат ми да не ми мрънка постоянно, че иска да играе CS... :D
Теодор Георгиев
tedo92
@eagle в интерес на истината сеочудих, че Hey You я няма във филма, при все, че ми е любима песен. Но да, филмът е сложен но пак остава главозамайващото чувство
Теодор Георгиев
tedo92
We don't need no education... Ега ти филма! Няма такива колоси като Флойд!
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Planet 51. Ето този филм искам да гледам :)
Бахар Мустафа
axeny
@MARFI Разбирам местата и филмите но защо и актьорите аз лично не помня много имена :). Аз вече участвах като казах филма и местата но актьорите...
kelly
Чудя се кое филмче да гледам :)
Апостол Апостолов
ApoApostolov
Най-новата мания в YouTube: Full Motion игри на нивото на Laserdisc базираните кашони, създадени от поредица от интерактивни филмчета.
http://www.youtube.com/watch?v=GR3ywoc2Cp4&annotation_id=annotation_6...e=iv
Мануел Симеонов
Manuel
@eyankulov просто за мен идея, реализирана вече в 200 филма по 200 идентични начина, не е идея :) както се казва този филм съм го гледал вече =)
Мануел Симеонов
Manuel
@eyankulov филма е доста зле, няма никва идея, никъв сюжет. Бозаво е и много неща са претупани. Язък за що-годе добрия актьорски състав.
rr
miStalE
@amigo ехееее ти ако си гледал този филм значииии аз съм гледалаааа.... някой дирижабъл xD
Марти
legrandelf
@eyankulov Тоз филм хубав ли е ?
Теодор Георгиев
tedo92
Прибрах се, бях малко на кино - гледахме "Той не си пада по теб". Симпатично филмче, разпускащо. :P
Николай Динчев
bearnik
в последно време не мога си намеря готин филм... а едно време бълваха бълваха ... ех
Марти
legrandelf
@dandelion :) Не е филм, който набляга на вампирите, а такъв... повече ориентиран към невъзможната любов :)
Страница: 343 344 345 346 347

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата