Търсене на постове: #филм

Йоана Николова
ladyjoana
препоръчайте ми някой филм тип 300, Троя, Александър.... нещо по-така антично.. рицарско..
Огнян
kregma
Днес бях на откриването на фесивала "Северно Сияние" 1-вия филм само дето не ме накара да си изляза , един приятел го определи като жалък ... и с право!
Мартин Маринов
1240496344684253.jpg podmatrix
Изгледах Мъченици. Това е ебати болния филм...
Петьо Пенев
dj_aquarius
егати филмите и нестандартните комбинации за дует правят на последак.........
Никита Никитов
nikitov
Аз затова не гледам никакви teen филми... Просто са ми stink .. Азиатското кино е доста по-добрия избор (според мен).
Иво Станков
stankoff
Гледах American Highschool - въпреки оценката 2.5 си е един типичен филм за това заглавие и постер...
Никола Павлов
Nick
Гледахме My Bloody Valentine 3D в Cinema City. Сюжетът е стандартен като за филм на ужасите, ама имаше някои много брутални 3D ефекти.
Любомир Петров
lpetrov
@FeelTheFear и на мен ми беше хрумнало за видео презентация... но тогава трябва да запишем и аудио и става малко тъпо да пускаме филмчета :D
Иво Станков
stankoff
Гледах The Uninvited - малко психарско филмче :)
GaN
_GaN_
@Sham Кой филм? :)
venkov01
Като че ли няма да стане, обаче филма си заслужава
Иван Савков
sandprince
@Sham защо, на мен ми хареса. готино филмче е
Ruslan Trad
Sham
@_GaN_ че си дадох парите за ега ти тъпия филм.
Радослав
Soul4o
оо фъъъък... ся ще качва 450 песни и 1 филм наново... :D
Ники
_sunshine_
@schizophrenia добре че ме заведоха в частната клиника с благозвучното име - училище.. та не ми остава време да гледам филми, сериали и квото и да е било :D
Страница: 349 350 351 352 353

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата