bearnik
няма такъв филм... видях цигани емота ... много на куп... малииии !#@!###
Forsi
Само забравих да спомена,че който не е гледал филма Изкуплението Шоушенк, да го гледа непременно! Уникален филм! The top в IMDb.
KOx2
Уууу, баси якия филм. Пълен с лафове и т.н. въобще ... 7.9 си е супер от imdb - Juno(2007)
ladyjoana
стоя и се чудя: колко още може да се сърди? дали пък наистина не ме мрази вече...? бля.. ще си пусна някой филм...
Snooby
@JoKs филмчето е просто уникат XD гледал съм го отдавна но като се сетя XD съблезъбите червей много ме кефят XD XD