Търсене на постове: #филм

KOx2
@blacksnoopy аз си мисля за един леново със 160гб ... така или иначе игри почти не играя. Имам си хубав монитор ... и филми ще мога да гледам
The Bot
bot23
[ff123] Най-популярните фрази от 21-те най-популярни филма (via Кажи ми, да ти кажа) http://tinyurl.com/clqzww
Николай Динчев
bearnik
няма такъв филм... видях цигани емота ... много на куп... малииии !#@!###
The Bot
bot23
[ff123] [mitternacht] Хубав филм ви препоръчвам (via Препоръчани публикации в Blog.bg) http://tinyurl.com/dk4tqh
The Bot
bot23
[bgblogs] Моите книги, музика, филми (via Аз, света и сметачите) http://tinyurl.com/c8lxnd
Георги Костадинов
Forsi
Само забравих да спомена,че който не е гледал филма Изкуплението Шоушенк, да го гледа непременно! Уникален филм! The top в IMDb.
Марти
legrandelf
@KOx2 "Super Size Me" е доста забавно и да, става за следобеден филм :) от тия филми е дето не знаеш да се смееш ли или да плачеш от фактите, които показват :)
KOx2
@legrandelf Видях, ... supersize me става ли за следобеден филм ?
KOx2
Уууу, баси якия филм. Пълен с лафове и т.н. въобще ... 7.9 си е супер от imdb - Juno(2007)
Йоана Николова
ladyjoana
стоя и се чудя: колко още може да се сърди? дали пък наистина не ме мрази вече...? бля.. ще си пусна някой филм...
Denis Zhekov
Snooby
@JoKs филмчето е просто уникат XD гледал съм го отдавна но като се сетя XD съблезъбите червей много ме кефят XD XD
Иван Савков
sandprince
@Snooby ем ще ти каже: "много хубав филм миличък, да го гледаш непременно". пък ти ще кажеш: "разбира се ненагледна моя, ей ся го свалям" :D
Иван Савков
sandprince
@schizophrenia аз си падам по филми с мноу кръв, бой и фантастика. също и филми за бързи коли
Иван Савков
sandprince
@schizophrenia кой е тоя "поетичен филм"
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia оооуу ама ти гледаш филм :D Що не каза че ти преча :) Кой филм гледаш?
Страница: 351 352 353 354 355

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата