FeelTheFear
Има ли някой дето разбира от DVD филмчета ?? Защо немога да си направя филма full screen ??
FeelTheFear
Има ли някой дето разбира от DVD филмчета ?? Защо немога да си направя филма full screen ??
FeelTheFear
Пфф, ако си бях продължил дизайна вече щеше да е готов, а аз се занимавам тука с някакъв ДВД филм дето немога да му оправя субтитирете, някой да знае защо ??
tedo92
Вчера изщраках едно филмче и днес си го взех проявено от фотото. Една синмка ми направи особено впечатление xD
antubis
Изгледах два филма тази вечер. The man in the Iron Mask и A Knight's Tale. Горещо ги препоръчвам ( особенно вторият ) на всички, които обичат приключенски филми
amigo
Лека на всички.... пускам филм докато заспя пфу...