sandprince
Току що изгледах филма "Стая 1408" яко филмче ама е слаба ракия...не ме уплаши...
eyankulov
Цъках хек 1 час в къщи, изпих всичкото кисело млЕко на айрян, колата е на привършване, няма свесни филми, няма работа. И сега на къде?
eyankulov
търся си хубава музика от OTH soundracks и нема и нема. Язък че имам всичките песни от филма
aviatrix
търся хубаво филмче за гледане :? предлоения ?
lpetrov
хайде лека от мен, пускам филма и умирам...все пак вече е понеделник (работен ден)
podmatrix
След малко отивам да гледам 5-ти филм за днес. Ебати пролетната скука...
eyankulov
на прима виста зех че наметах малко филмчета, които съм гледал в 1 списък и излезе 9 стр. Направо щях да падна. А дали да зема да се фана да направя пълен списъ